Bilet

Rusza KP News

07.07.2008
Udostępnij:
Newsy

Informacji nigdy nie za wiele. Również w branży piwowarskiej. Lider polskiego rynku – Kompania Piwowarska – chce dotrzeć z ważnym przekazem do nowych odbiorców. Właśnie rusza wydawanie nowego, elektronicznego biuletynu Kompanii Piwowarskiej KP News.

Do tej pory o najważniejszych wydarzeniach w spółce i branży informowała dziennikarzy za pośrednictwem Piwowarskiego Serwisu Informacyjnego, który w konkursie Agape dwukrotnie uznawano za najlepszy biuletyn elektroniczny w Polsce. Do kontrahentów  Kompanii dociera zaś periodyk informacyjny Świat Piwa Świat Przyjaciół.
KP News jest skierowany do dostawców, odbiorców, klientów, kontrahentów i wszystkich, których interesuje to, co dzieje się u największego producenta piwa w Polsce.
– Stworzenie nowego biuletynu ma za zadanie wyraźne rozdzielenie grup odbiorców. Tematycznie KP News będzie odpowiednikiem Piwowarskiego Serwisu Informacyjnego, tyle, że skierowanym do innej grupy docelowej – wyjaśnia Patrycja Skrzypiec, Specjalista ds. PR w Kompanii Piwowarskiej.
Prace nad nowym biuletynem rozpoczęły się w połowie maja od przygotowania serwisu internetowego i tworzenia bazy danych odbiorców.
– Informacje o możliwości otrzymywania nowego serwisu pojawią się na przykład na stronie internetowej Kompanii Piwowarskiej oraz na stronie Piwopedii. Poza tym do KP News chcemy przekonać wiele osób dzwoniących na naszą infolinię. Każda rozmowa będzie kończyła się informacją i zaproszeniem do subskrypcji nowego wydawnictwa – tłumaczy Patrycja Skrzypiec.
Lektura KP News pozwoli każdemu zainteresowanemu m.in. przekonać się o innowacyjności lidera polskiego rynku piwa, o wynikach finansowych, eksperckim podejściu do rynku, odpowiedzialności społecznej producenta alkoholu, a nawet o zaletach pracy w Kompanii Piwowarskiej.
Pierwszy numer KP News pojawi się na ekranach komputerów już niebawem. Jeżeli interesują Cię piwne newsy – zaprenumeruj KP News już dziś! W tym celu wyślij hasło „KP News” na adres redakcji: redakcja@kp.sabmiller.com z e-maila, na który chcesz otrzymywać e-biuletyn.

Zobacz także

Nocą wpadnij na browar!
category-ico-wydarzenia

14 - 15.02

Nocą wpadnij na browar!

Przejdź
Informacja
18.12.2019
category-ico-newsy

Informacja

W okresie świątecznym w dniach 24-26 i 31 grudnia oraz…

Przejdź
Wpadli na browar, zostali na imprezie
19.11.2019
category-ico-newsy

Wpadli na browar, zostali ...

Tyskie Browary to miejsce wprost stworzone do ...

Przejdź
Dzieje się w browarze!
category-ico-wydarzenia

05.10

Dzieje się w browarze!

Przejdź

Wkrótce otworzymy się
dla Was na nowo!

Z powodu prac rewitalizacyjnych Tyskie Browarium
(Muzeum i Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych)
jest nieczynne do odwołania. Przepraszamy za czasową niedostępność obiektu.

Natomiast już od stycznia zapraszamy do naszego pubu Pod Browarem.
Tam, w wyjątkowym wnętrzu i kameralnej atmosferze, będziemy mogli przejść na TY
świeżym Tyskim z Browaru. Przygotowaliśmy także bogatą ofertę innych piw
z Tyskich Browarów Książęcych.

A już teraz można odwiedzić zupełnie nowe miejsce

Tyskie Store

gdzie możesz kupić pamiątkowe gadżety od Tyskie.

Zapraszamy!